Hakkımızda

Geomed, 2000 yılından beri geoteknik mühendisliği uzmanlığı gerektiren işlerde müşterilerine hızlı, kaliteli ve yenilikçi çözümler sunan bir proje firmasıdır. Jeoloji ve inşaat mühendislerinden oluşan geoteknik mühendisleri kadrosu ile uzmanlık alanına dâhil her konuda etüt, projelendirme, müşavirlik, saha deneyleri ve enstrümantasyon hizmetleri vermektedir.

Değerlerimiz

Sektörel başarı güçlü bir ekip çalışmasıyla elde edilir, Geomed uzman personel kadrosu 10 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, uluslararası şartnamelere hâkim olmamızın getirdiği birikim ile yurtdışı projelerde deneyim sahibiyiz.

Çalışmalarımızın temelini şeffaflık, dürüstlük ve sorumluluk ilkesi oluşturur. Raporlarımız anlaşılır bir dille yazılır, eksiksiz ve zamanında elinize ulaşır.

İşverenin beklentilerini anlar, yönlendirmelerimizi her projeye has özel ihtiyaçlara uygun, yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşımla yaparız.

Çalışmalarımızda en uygun teknik çözümleri sunar ve gizlilik ilkesine bilhassa önem veririz.

Projelendirme işlerimiz saha deneyimi yüksek mühendislerimizin arazi incelemeleri ile başlamaktadır, saha ekibimiz proje boyunca kalite ve sonuç odaklı çözümleriyle hizmetinizdedir.

Sürdürülebilirlik ve fırsat eşitliği en temel çalışma ilkelerimizdir.Salih Aksoy

İnşaat Y. Mühendisi

Tarihçe

Geomed, 2000 yılında, yöneticisi Salih Aksoy’un 20 yılı aşan engin deneyiminin temelleri üzerine kurulmuştur.

Salih Aksoy, İnşaat (İstanbul Teknik Üniversitesi) ve Geoteknik (Gazi Üniversitesi, Yüksek Lisans) mühendisliği eğitimlerini takiben Karayolları Genel Müdürlüğü Teknik Araştırma Dairesi Başkanlığı, Zemin Mekaniği ve Tüneller Şubesi’nde görev yapmıştır. En son müdürlüğünü yaptığı bu şubeden ayrılıp Geomed’e Genel Müdür olarak atandığı yıl, hâlihazırda binlerce heyelan ve diğer zemin problemleri için çözümler üretmiş, ulusal karayolları ağının hemen her kilometresinde emeği geçmiştir.

Geomed bünyesindeki diğer bir 20 yıl içinde de devam ettirdiği araştırmacı geoteknik mühendisliği tutkusu, hem kendi mühendis ekibi, hem de çalışma ortakları için bir ilham kaynağı olmuştur. Uzun yıllar Geomed çatısı altında beraber çalışan mühendis ekibi, Salih Aksoy’un bilgi ve deneyim birikiminden yararlanırken, onlarca büyük projeye imza atmıştır.

2022 yılında Geomed’in genel müdürlük görevini devralan Bilge Beril Aksoy (Geoteknik mühendisliği, Grenoble Politeknik Üniversitesi) ve deneyimli mühendis ekibi, Salih Aksoy’dan devraldığı bilgi birikimi, geniş görüşlülüğü ve yaratıcı çözüm kurguları ile yoğrulan modern mühendislik çizgisinde çalışmaya devam etmektedir.Yönetim

Bilge Beril Aksoy

Genel Müdür

Geoteknik Mühendisi

Gökhun Mengü Önem

Genel Koordinatör

Jeoloji Mühendisi

Cemre Harzem Yardım

Teknik Müdür

İnşaat Y. Mühendisi

Yusuf Ergen

Mali ve

İdari İşler Müdürü

Teknik Kadromuz

Aşiyan Doğru Önem

Jeoloji Y. Mühendisi

Berkay Uluca Bucak

Jeoloji Mühendisi

Şeyda Aydın

Jeoloji Mühendisi

Emrah Murat

Jeofizik Mühendisi

Kemal Can Eseroğlu 

İnşaat Mühendisi

Yasin Baş

Teknik Personel